سبک زندگیمد و استایل

راهنمای کامل ست کردن کتونی کانورس با استایل

راهنمای کامل ست کردن کتونی کانورس یک برند امریکایی (Converse) با استایل را در مگتیو ببینید. این برند که بیش تر از صد سال سابقه فعالیت دارد

جالب توجه است بدانید ، با توجه به اینکه برند های بسیاری در حوزه تولید کفش و کتونی در دنیا وجود دارد، اما این برند آمریکایی بالاتر از همه این برند ها ایستاده است

برند کانورس ویژگی خاصی دارد محصولاتش که نمی تواند برای طرفداران مد قابل توجه نباشد زیرا امروزه کانورس کفش کتانی های متنوعی را در مدل ها و رنگ های مختلف تولید و عرضه می کند که هیچ وقت از مد نخواهد افتاد .

این برند کتانی هایی را تولید و عرضه می کند که مناسب استایل و تیپ هر فردی باشد به طور مثال مدل هایی همچون ساق دار بلند مشکی ، شاق کوتاه سفید تا حجیم و طرحدار رنگی و….

ما در این مطلب قصد داریم نحوه صحیح ست کردن این کتانی ها با هر استایلی را معرفی کنیم .

کانورس سفید و مشکی

این مدل تنها مدلی از کتانی های تنها مدلی نیست که همه بشناسند اما می توان گفت جزء مدل هایی است که اکثر آقایان بهتر است دشاته باشند .

این کتانی های در رنگ های که ذکر می شود به راحتی قابلی تشخیص هستند (رنگ های سفید و مشکی و بند دار کانورس )

این مدل از کتونی های کانورس ظاهر جذاب و راحتی را دارد که با لباس های کلاسیک و قدیمی بسیار شیک به نظر می آید البته که این مدل با همه استایل ها به خوبی ست می شود حتی لباس های غیر رسمی هر کدام بهتر از دیگری با این مدل کتانی ست می شود  .

شلوار جین زاپ دار را همراه یک نیم تنه بالایی مناسب و دلخواه با کانورس سفید و مشکی ست کنید برای مثال تیشرت ، پیراهن شمبری و کت بامبر را همراه با کانورس سفید و مشکی بپوشید و شک نکنید این استایل بی نظیر است

کتونی کانورس مدل ساق بلند مشکی

کتونی کانورس

پیشنهاد می شود برای تکمیل استایل خود همراه این کفش جذاب استایل بالاتنه ساده و کلاسیک باشد و از یک شلوار جین اندامی که پایین آن تا شده استفاده کنید اگر بخواهیم برای پیشنهادی که دادیم مثال بزنیم می گوییم تیشرت ساده ی سفید بپوشید یا حتی می توانید از یک پیراهن طرح دار آستین کوتاه ام استفاده کنید .

تکمیل یک استایل جذاب به سلیقه خود شما بستگی دارد .

کتونی کانورس مدل قرمز ساق بلند 

بهترین جایگزین برجسته برای استایل های سفید و مشکی کانورس های قرمز ساق بلند است زیرا طراحی رنگ این کتانی بسیار جذاب بوده و توجه افراد را به پاهایتان جلب خواهد کرد .

به دنبال رنگ های روشن باشید و برای استفاده از این کتانی از استایل مشکی و مونوکروم به شدت دوری کنید .

پیشنهاد می شود آبی و سرمه ایی را با کتانی های کانورس ساق بلند قرمز ست کنید زیرا این ترکیب رنگ جذاب ست زیبایی می شود و همچنین رنگ سبز هم مکمل آن است.

البته به این موضوع توجه داشته باشید که منظور ما از رنگ های روشن رنگ های ملایم است زیرا تضاد بین رنگ ها ایجاد می شود اگر ملایم نباشند.

کتانی کانورس مدل ساق بلند سفید

برای استایل کلاسیک کانورس های ساق بلند سفید انتخاب مناسبی است و به خوبی باشلوار جین غیر رسمی یا شلوار کتان ساده ست می شود .

ترکیب این کتانی ها با شلوار هایی که پایینشان تا شده است زیبا تر به نظر

می رسد زیرا کتانی های ساق بلند ارتفاعی بالا تر از مچ پا دارند اما خب بستگی به خود شما دارد می توانید استایل راحت و متوازنی را با شلوار بدون تا و بلند تجربه کنید .

کفش های کتانی در کل با شلوار هایی که برش اسلیم و اندامی دارند بهتر ست می شوند زیرا شکل خطی دارند که با مدل اندامی کفش های کتانی زیبا و چشمگیر می باشد .

کتانی کانورس مدل ساق کوتاه سفید

این کتانی برای فصل تابستان پیشنهاد می شود با رنگ روشن و مدل نسبتا ساده ایی که دارد استایل ساده و زیبایی را به وجود می آورد .

اگر مراقب تضادی که به وجود می آید باشید می توانید از شلوار جین های تیره استفاده کنید همراه این کتانی ها اما خب همانطور که گفتیم باید توجه داشته باشید که تضاد زیادی ایجاد نشود و متعادل باشد و برای ترکیب یک استایل زیبا پیشنهاد می کنیم از پیراهن آکسفورد با رنگ سفید و یک کت بلیزر دو دکمه ای باز استفاده کنید.

کتانی کانورس مدل ساق کوتاه مشکی  

این مدل از کتانی های کانورس همانند کتانی های ساق کوتاه سفید هستند اما با این تفاوت که رنگ مشکی هستند و برای ترکیب استایل های هوای سرد و رنگ های خنثی و تیره اسقاده می شوند اما به خاطر داشته باشید که از این مدل برای استایل های تمام مشکی نباید استفاده کنید .

این کفش های کتانی کاملا غیر رسمی هستند بنابراین به هیچ وجه با لباس های رسمی ترکیب نکنید.

برای تکمیل این نوع استایل پیشنهاد می شود از کلاه و شال در کنار شلوار جین های اسکینی و یک کت پارکا یا جامپر استفاده کنید .

کتانی کانورس همراه با شلوارک ؟

 کتانی کانورس را می توان با شلوارک پوشید اما کلید ست کردن دارد که ما در ادامه توضیح خواهیم داد .

کل استایل شما باید غیر رسمی باشد و باید بین شلوارک جین و کتان یک مدل ساده انتخاب کنید .

اگر می خواهید از کتانی های کانورس ساق بلند استفاده کنید حتما اطمینان داشته باشید که شلوارکی که انتخاب می کنید باید تا بالای زانو باشد البته شلوارک هایی که بلندی آنها تا زانو هستند هم مناسب اند اما با کتانی های ساق کوتاه ست می شوند .

و از سوی دیگر کتانی های ساق بلند با لباس های طرح دار زیبا به نظر می رسند و کتانی های ساق کوتاه با تیشرت های کلاسیک ساده ست می شوند .

در کنار استایل جذابی که داریم چگونه از کفش های کانورس استفاده کنیم ؟
  • برای استایل های غیر رسمی از ترکیب کانورس و شلوارک استفاده می شود
  • زمستان ها کانورس مشکی بپوشید و تابستان ها کانورس سفید بپوشید
  • کانورس خود را به طور منظم تمیز کنید تا همبشه جذاب باشد
  • با ست کردن استایل های جذاب     

خرید کتونی با تخفیف ویژه از بزرگترین مرکز خرید گروهی کالا در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا