مد و استایل

راهنمای خرید مانتو برای تابستان

مگتیو – راهنمای خرید مانتو برای تابستان: در زمینه ی مد و استایل برای داشتن یک ظاهر دلنشین و جذاب باید یکسری قوانین را درباره هماهمنگی اجزای استایل رعایت کرد.دراینجا ما به شما خواهیم گفت که چه رنگ وطرحی از مانتو متناسب پوست و اندام شماست تا ظاهری جذاب داشته باشید.

چه مانتویی مناسب اندام شماست ؟

یکی از نکاتی که حین خرید مانتو باید به آن توجه داشت قد واندام شخص است.اندازه ی مانتو و قد فرد با یکدیگر رابطه ی معکوس دارند.بنابراین خانم های بلند قد باید از مانتوهایی اندازه ی آن تا نزدیک زانو است استفاده کنند و در مقابل افرادی که قد کوتاهی دارند بهتر است از مانتوهای کوتاه استفاده نکنند.همینطور خانم هایی که اندام آنها ظریف است میتوانند از مانتوهایی با مدل فون و یا چین دار استفاده کنند.آن دسته از خانم هایی که از اندام خود راضی نیستند و میخواهند لاغرتر بنظر بیایند میتوانند از مدل مانتوهایی که نوع دوخت آنها راسته ی تا زیر زانو ، با طرح و خطوط عمودی که درآن رنگ های تیره بیشتر باشند کمک بگیرند.

راهنمای خرید مانتو برای تابستان را در مگتیو ببینید!

کدام مانتو مناسب رنگ پوست شماست ؟

این درست است که ما میتوانیم مطابق سلیقه ی شخصی خود رنگ لباسی که میخواهیم بپوشیم را انتخاب کنیم اما باید در نظر گرفت قوانینی هم دراین بین وجود دارند که روی شیک پوشی وجذابیت استایل ما بسیار موثرند یعنی انتخاب آن رنگی از لباس که به پوست (تیره، روشن ، معمولی) ما بیاید.

راهنمای خرید مانتو برای رنگ پوست روشن

اغلب افرادی که دراین دسته قرار دارند صاحب چشمهایی به رنگ طوسی ، سبز ، قهوه ای روشن ویا آبی هستند و موهایی روشن دارند.درکل این دسته از افراد باید از رنگهایی مانند : آبی روشن ، بژ ، آبی تیره و قهوه ای که با پوستشان درتضاد است استفاده کنند .رنگ های گرم مثل : زرد ، قرمز ، نارنجی ، سفید ، صورتی ، ارغوانی مناسب پوست های روشن نمیباشند.

راهنمای خرید مانتو برای رنگ پوست معمولی

این دسته از افراد به دلیل اینکه رنگ پوستشان نه کاملا روشن و نه کاملا تیره است هم رنگهای تیره و هم رنگهای روشن با پوستشان درتضاد است بنابراین در انتخاب رنگ لباس خود دست بازتری دارند وفقط از رنگهایی که به رنگ پوستشان نزدیک است مانند : قهوه ای تیره ، سبز مغزپسته ای ، بنفش وقرمز نباید استفاده کنند.رنگهایی که مناسب افراد با پوست معمولی است شامل : سورمه ای ، صورتی ، بژ ، مشکی ، آبی و گندمی میشود.توصیه مینیم اگر طرح مانتوی شما ساده است از از روسری و یا شال طرح دار همراه آن استفاه کنید و بالعکس.

راهنمای خرید مانتو برای رنگ پوست تیره

اکثر افرادی که دارای پوست تیره هستند موها و چشمهایی به رنگ قهوه ای تیره یا مشکی دارند ؛ بنابراین باید رنگ لباسی که انتخاب میکنند با رنگ پوست صورتشان درتضاد باشد مانند : طوسی روشن ، سفید ، آبی روشن ، صورتی و خاکی.این تضاد به چهره ی شما رنگ و لعاب دیگری میبخشد ووباعث میشود زیبا تر دیده شوید. قرمز تیره ، قهوه ای تیره ، سبز یشمی ، فیروزه ای و مشکی نیز جزو رنگ هایی هستند که افراد با پوست تیره نباید از آنها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا